Kas mēs esam? Ko mēs daram? Kāpēc? 

Kas mēs esam?
Mēs esam sava amata profesionāļi, kas pieredzi darbā ar riteņiem guvuši lielākajā velosipēdu mekā - Amsterdamā. Vairākus gadus srādājot tur, izauga vīzija, par kvalitatīvu, lietotu riteņu servisu Latvijā. Atgriezāmies mājās un ķērāmies pie darba, lai visu redzēto un piedzīvoto velo jomā varētu nodot tālāk arī šeit, Latvijā.

Dodam otro elpu velosipēdiem tādā veidā mazinot ietekmi uz dabu. Vai tiešām tev ir nepieciešams jauns velosipēds? Vai varbūt labak nopirkt lētāku un labu lietotu riteni?

Lietoti velosipēdi no Holandes! Pasaules velo galvas pilsētas.

Kādi ir mūsu riteņi?
Mēs pārdodam tikai to, kam redzam potenciālu kalpot vēl daudzus gadus. Šajos riteņos ieliekam savu sirdi un darbu, lai dotu viņiem otro dzīvību un ļautu atrast jaunos saimniekus.

IMG 1697 4 5

Kāds ir mūsu klients?
Tāds, kuru nevar apmuļķot! Kurš vēlas atrast labu riteni, par labu cenu un ar labu izskatu. Pilsētas, fiksītis vai šosejnieks - labs velosipēds, ar labu cenu būs vēl labāks ieguldījums! Ride or die!

Mūsu kontakti:

SIA PEKOLA

Reģ. Nr. 50103872701

IBAN: LV55PARX0023499620001

Veikals: Laboratorijas iela 19, Rīga, LV1009, Latvija

WEB: www.bikeme.lv

E-pasts: bikemelv@gmail.com

Tel.: +371 25603551

Instagram: BikeMeLV

Facebook: BikeMeLV

Darba laiks: O., T., C., P., S. 10:00-19:00 Sv., P. Slēgts

Copyright © BIKEME.LV
menu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram